Kurumsal

Home Kurumsal
Özolgun Ticaret

Hakkımızda

1950'li yıllarda iş hayatına başlayan Olgun Grup Toptan Satış, İmalat ve Hizmet alanlarında 200'den fazla çalışanıyla faliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde barındırdığı firmalar Olgun Oto, Olgun Civata, Olgun Balata, Olgun Makina, Olgun Kriko ve Olgun Lpg'dir. Olgun Oto, otogaz dönüşüm sistemlerinde Dünya lideri İtalyan Landirenzo firmasının yirmi yıldır Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Grup Şirketlerimiz, rekabet ortamını devamlı kalıcı tutmayı, kaliteli hizmet ile müşteriye ulaşmayı, Dünyadaki yeni gelişmelerden müşterilerimize haberdar etmeyi, ticari zihniyeti özümsemiş kişilerden oluşan ekip kurmayı, kendine görev edinmiştir.

Misyonumuz

Güvenilir ve kusursuz hizmetten ödün vermeyen çalışanlarımızla , Fren aksamı ve balata sektöründe;adımıza yakışır kaliteli ürünler sunmak, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanmasını sağlamak, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, müşteri için ekonomik üstünlükleri olan ürünleri üretmek veya temin etmek, satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, yenilikçi düşüncelerimizle alanımızda önder olmak, müşteri memnuniyeti odaklı olmak, faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanmak, dengeli ve karlı bir büyüme elde etmek, çalışanlarının gurur ve çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmak.

Vizyonumuz

Tecrübeyi dinamizm ile birleştirmek, işlerini temiz, itinalı ve zamanında yapmak, müşteri memnuniyetiyle birlikte uluslararası düzeyde öncü bir marka olmaktır.